Tootekood: EC4BU-48D12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4BU-48D12
  • Output current
  • Power
  • Operating temperature
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 416mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%
Output current 2 416mA