Tootekood: EC4BU-48S15A
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4BU-48S15A
Case DIP6
Power 10W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%