Tootekood: EC4SAW-48S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4SAW-48S15N
  • Output voltage
  • Additional functions
Output current 400mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 6W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 21.8x9.2x11.1mm
Output voltage 15V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%