Tootekood: EC4SBW-24S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4SBW-24S15N
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 1.33A
Mounting THT
Case DIP6
Power 20W
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%