Tootekood: EC4SBW-48D12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4SBW-48D12N
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 830mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 20W
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88.5%
Output current 2 830mA