Tootekood: EC4SBW-48S12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4SBW-48S12N
Output current 1.67A
Mounting THT
Case DIP6
Power 20W
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89.5%