Tootekood: EC4SBW-48S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4SBW-48S33
  • Power
  • Operating temperature
Output current 4.5A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88.5%