Tootekood: EC5A-12S12S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5A-12S12S
Output current 830mA
Mounting SMT
Power 10W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 87%