Tootekood: EC5A-12S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5A-12S33
  • Output current
  • Mounting
  • Case
Output current 2A
Mounting THT
Case DIP24
Power 6.6W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Efficiency 84%