Tootekood: EC5A-12S33S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5A-12S33S
Output current 2A
Mounting SMT
Power 6.6W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Efficiency 84%