Tootekood: EC5A-24S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5A-24S15
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1.6A
Mounting THT
Case DIP24
Power 24W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Efficiency 94%