Tootekood: EC5BE12A
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BE12A
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 82%