Tootekood: EC5BE12AT
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BE12AT
  • Power
  • Operating temperature
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 82%