Tootekood: EC5BU-12D12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BU-12D12
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 625mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%
Output current 2 625mA