Tootekood: EC5BU-12D15T
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BU-12D15T
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 500mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 500mA