Tootekood: EC5BU-48S12AT
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BU-48S12AT
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%