Tootekood: EC5BU-48S15A
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BU-48S15A
Output current 1A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%