Tootekood: EC5BW-24S12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BW-24S12
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%