Tootekood: EC5BW-24S15A
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BW-24S15A
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 1A
Mounting THT
Case DIP
Power 15W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%