Tootekood: EC5BW-48D12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BW-48D12
  • Power
  • Operating temperature
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 625mA
Mounting THT
Case DIP
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%
Output current 2 625mA