Tootekood: EC5BW-48S33A
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5BW-48S33A
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP
Power 13W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%