Tootekood: EC5SBW-48D12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5SBW-48D12N
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP6
Power 30W
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 1.25A