Tootekood: EC5SBW-48S12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC5SBW-48S12N
  • Power
  • Operating temperature
Output current 2.5A
Mounting THT
Case DIP6
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%