Tootekood: EC6AW-110D12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-110D12N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 416mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Body dimensions 31.8x20.3x12.7mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%
Output current 2 416mA