Tootekood: EC6AW-110D15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-110D15
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 333mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x12.7mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87.5%
Output current 2 333mA