Tootekood: EC6AW-110S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-110S15N
  • Mounting
  • Case
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Body dimensions 31.8x20.3x12.7mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88.5%