Tootekood: EC6AW-110S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-110S33
  • Output current
  • Mounting
  • Case
Output current 2.5A
Mounting THT
Case DIP24
Power 8.3W
Body dimensions 31.8x20.3x12.7mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 85%