Tootekood: EC6AW-48S12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-48S12N
  • Mounting
  • Case
Mounting THT
Case DIP24
Power 8W
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%