Tootekood: EC6AW-48S12NS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-48S12NS
Mounting SMT
Power 8W
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%