Tootekood: EC6AW-48S15NS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-48S15NS
Output current 530mA
Mounting SMT
Power 8W
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%