Tootekood: EC6AW-48S33N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-48S33N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
Output current 2A
Mounting THT
Case DIP24
Power 6.6W
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 80%