Tootekood: EC6AW-48S33S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC6AW-48S33S
  • Power
  • Operating temperature
Output current 2A
Mounting SMT
Power 6.6W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 80%