Tootekood: EC7BW18-72S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC7BW18-72S15N
Output current 1.33A
Mounting THT
Case DIP6
Power 20W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Efficiency 89%