Tootekood: ECLB40W-48S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB40W-48S33
Output current 10A
Mounting THT
Case DIP6
Power 33W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%