Tootekood: ECLB60W-24S05N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-24S05N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 12A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%