Tootekood: ECLB60W-24S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-24S15
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Operating temperature -40...105°C
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%