Tootekood: ECLB60W-24S33N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-24S33N
  • Output voltage
  • Input voltage
Output current 15A
Mounting THT
Case DIP6
Power 50W
Output voltage 3.3V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%