Tootekood: ECLB60W-48D12N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-48D12N
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 2.5A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%
Output current 2 2.5A