Tootekood: ECLB60W-48S05N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-48S05N
Output current 12A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%