Tootekood: ECLB60W-48S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-48S15
  • Power
  • Operating temperature
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 92%