Tootekood: ECLB60W-48S15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: ECLB60W-48S15N
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP6
Power 60W
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%