Industrial module: Ethernet gateway; Number of ports:3; 5÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ED-504
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: Ethernet gateway; Number of ports:3; 5÷30VDC
| Mounting | DIN |
| Supply voltage | 5...30V DC |
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | plastic |
| Series | ED |
| Width | 22.6mm |
| Height | 99mm |
| Kind of input 1 | NPN, PNP |
| Number of inputs | 4 |
| Number of outputs | 4 |
| Number of ports | 3 |
| Depth | 114.5mm |
| Kind of output 1 | OC |
| Type of industrial module | Ethernet gateway |
| Kind of I/O port | 1x RS232/RS422/RS485, 2x Ethernet RJ45 |