Tootekood: ED1V222MNN1632
Tootja: Elite
Tootja tootekood: ED1V222MNN1632
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Max. forward impulse current
  • Terminal pitch
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Nominal life
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 2200uF; 35VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Max. forward impulse current 3.45A
Terminal pitch 7.5mm
Height 32mm
Impedance 17mΩ
Body dimensions Ø16x32mm
Diameter 16mm
Capacitance 2.2mF