Tootekood: EEEFK1C470UR
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEEFK1C470UR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 47uF; 16VDC; Ø5x5.8mm
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Series FK
Height 5.8mm
Impedance 700mΩ
Operating current 160mA
Body dimensions Ø5x5.8mm
Diameter 5mm
Capacitance 47µF