Tootekood: EEEFK1C681P
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEEFK1C681P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 680uF; 16VDC; ±20%
Mounting SMD
Case G
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Series FK
Height 10.2mm
Impedance 80mΩ
Operating current 850mA
Body dimensions Ø10x10.2mm
Diameter 10mm
Capacitance 680µF