Tootekood: EEEFK1E100R
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEEFK1E100R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 10uF; 25VDC; Ø4x5.8mm
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 25V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Series FK
Height 5.8mm
Impedance 1.35Ω
Operating current 90mA
Body dimensions Ø4x5.8mm
Diameter 4mm
Capacitance 10µF