Tootekood: EEEFK1E101P
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEEFK1E101P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 100uF; 25VDC; ±20%
Mounting SMD
Case E
Operating voltage 25V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Series FK
Height 6.2mm
Impedance 260mΩ
Operating current 300mA
Body dimensions Ø8x6.2mm
Diameter 8mm
Capacitance 100µF