Tootekood: EEUED2V100
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUED2V100
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Terminal pitch
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 350VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 350V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Series ED
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Operating current 350mA
Body dimensions Ø10x20mm
Diameter 10mm
Capacitance 10µF