Tootekood: EEUFR1H470
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1H470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 47uF; 50VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 2.5mm
Height 11.2mm
Impedance 140mΩ
Body dimensions Ø6.3x11.2mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 47µF