Tootekood: EEUFR1J101
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1J101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 100uF; 63VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 5mm
Height 12.5mm
Impedance 63mΩ
Body dimensions Ø10x12.5mm
Diameter 10mm
Capacitance 100µF